MenKa Hukuk Danışmanlık, Türkiye’de faaliyet gösteren Türk ve yabancı bireylere, kurum ve kuruluşlara geniş yelpazede hukuki hizmet sunan bir hukuk bürosudur. Kurucu ortaklarımızın uzmanlıklarını bir araya getirerek müvekkillerimizin karşılaştığı her türlü hukuki, mali ve düzenleyici zorlukları üstlenmeyi ve onlara en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

MenKa Hukuk Danışmanlık olarak kurumsal yönetim, birleşme ve devralma, proje finansmanı, kurumsal veya finansal yeniden yapılandırma, gayrimenkul, kamu ihaleleri ve kamu imtiyaz sözleşmeleri, dava ve tahkim, rekabet hukuku, kamu-özel iş birliği, ortak girişimler, çevresel ve düzenleyici izinler, stratejik ortaklıklar başta olmak üzere daha birçok konuda müvekkillerimize en iyi hizmeti sağlamaktayız.

MenKa bünyesinde çalışan avukatların her biri ileri derecede İngilizce bilmektedir ve birçoğu hem yurtiçinde hem de yurtdışında lisansüstü derecelere sahiptir. Her avukatımız ekimize katılmadan önce Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında ve şirketlerinde çalışmışlardır.